FRUKTBESTICK, 24 delar, Frederick C. Asman & Co, Sheffield, England, 1907.

Skaft av pärlemo. Reliefdekor. Tillhörande etuier.
12 gafflar, längd, 15 cm.
12 knivar, längd, 19 cm.
Totalvikt 694 g.

Smärre slitage. Repor. Etuier utan lock.

Klubbat pris
2 401
212
221
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 aug 2018 19:20
2 401 SEK
10 aug 2018 15:54
2 201 SEK
9 aug 2018 19:36
2 001 SEK
9 aug 2018 19:36
2 000 SEK
7 aug 2018 23:38
1 500 SEK
6 aug 2018 21:05
300 SEK