VAS, silver, svenska importsämplar, 1900-tal

Diameter 12, höjd 15 cm. Vikt ca 260 gram

Anlupen. Smärre slitage.

Klubbat pris
800
78
89
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 jul 2018 8:10
800 SEK
24 jul 2018 8:10
750 SEK
24 jul 2018 8:10
750 SEK
24 jul 2018 8:09
700 SEK
24 jul 2018 8:09
650 SEK
22 jul 2018 19:06
600 SEK
22 jul 2018 19:06
550 SEK
22 jul 2018 19:06
500 SEK
22 jul 2018 19:06
450 SEK
21 jul 2018 8:03
300 SEK