KRYDDKAR, 6 delar, silver, 1900-talets andra hälft

Mestadels svenskt, olika mästare. Höjd ca 1-6 cm. Vikt 100 gram

Smärre slitage.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 aug 2018 11:19
550 SEK
9 aug 2018 19:37
500 SEK
7 aug 2018 23:26
450 SEK
7 aug 2018 23:26
404 SEK
7 aug 2018 22:29
300 SEK