MATBESTICK, 72 delar, silver, Tornedalen, COP, Haparanda, 1970-tal

12 matknivar, 21,5 cm
12 matgafflar 18 cm
12 dessertskedar 17,5 cm
12 teskedar, 15 cm
12 kaffeskedar, 12 cm
1 tårtspade, 22 cm
1 osthyvel, 22 cm,
2 smörknivar 17 cm
1 såssked, 17,5 cm
1 serveringssked, 22,5 cm
3 uppläggningsgafflar, 17,5-21 cm
2 cocktailsskedar, 18 cm
1 serveringsspade, 18 cm

Vikt, utan knivar och tårtspade, 1710 gram

Smärre slitage. Anlupen.

Klubbat pris
16 000
1 412
1 473
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
1 aug 2018 20:57
16 000 SEK
1 aug 2018 20:57
15 500 SEK
1 aug 2018 20:57
14 500 SEK
1 aug 2018 20:57
14 000 SEK
1 aug 2018 20:55
12 500 SEK
1 aug 2018 20:55
12 000 SEK
1 aug 2018 20:55
11 500 SEK
1 aug 2018 20:55
11 000 SEK
1 aug 2018 19:48
10 500 SEK
1 aug 2018 19:26
10 000 SEK
1 aug 2018 19:26
10 000 SEK
1 aug 2018 9:24
7 300 SEK
1 aug 2018 9:24
7 100 SEK
1 aug 2018 9:22
6 650 SEK
1 aug 2018 9:22
6 450 SEK
1 aug 2018 9:21
6 100 SEK
1 aug 2018 9:21
5 900 SEK
30 jul 2018 7:58
5 400 SEK
30 jul 2018 7:58
5 200 SEK
24 jul 2018 23:50
5 000 SEK
24 jul 2018 20:59
3 400 SEK
24 jul 2018 20:54
300 SEK