JOSEF FRANK, hummertallrikar,7 st, glas, Firma Svenskt Tenn.

Grön glasmassa. Längd 30 cm. Bredd 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fotringsnagg.

Klubbat pris
2 555
223
233
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 2018 16:35
2 555 SEK
24 jul 2018 17:35
2 355 SEK
21 jul 2018 13:59
2 155 SEK
21 jul 2018 13:59
2 000 SEK
21 jul 2018 13:59
1 600 SEK
21 jul 2018 13:59
1 500 SEK
21 jul 2018 10:38
350 SEK
20 jul 2018 20:37
300 SEK