GLASSERVIS, 58 delar, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

7 st rödvinsglas. Ett med kantnagg.
8 st grogglas,
8 st vitvinsglas,
10 st champagnekupor,
8 st seleterglas,
6 st snarlika snapsglas,
3 st starkvinsglas
8 st likörglas.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 2018 8:54
4 200 SEK
3 aug 2018 8:54
4 000 SEK
2 aug 2018 21:55
3 700 SEK
2 aug 2018 21:55
3 500 SEK
2 aug 2018 21:51
3 300 SEK
2 aug 2018 21:51
3 100 SEK
2 aug 2018 21:50
2 900 SEK
2 aug 2018 21:50
2 700 SEK
2 aug 2018 11:21
2 500 SEK
2 aug 2018 8:24
400 SEK
1 aug 2018 23:34
350 SEK
1 aug 2018 22:23
300 SEK