GLASSERVIS, 61 delar, 1900-tal.

Slipad dekor i rokokostil. Tolv champagnestrutar, 13 vinglas, elva starkvinsglas, 13 selterglas, tolv snapsglas. Höjd 8,5- 18,5 cm.

Bruksskick. Ca tre delar med nagg. Två delar med sprickor.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 aug 2018 19:38
1 500 SEK
6 aug 2018 17:00
1 200 SEK
2 aug 2018 23:25
1 050 SEK
2 aug 2018 7:49
600 SEK
31 jul 2018 23:21
300 SEK