ANDERS LUNDQVIST, silver, 6 st kaffeskedar, Stockholm, 1846.

Modell Engelsk Snäck. Förgyllda. Längd 14,5 cm. Vikt ca 173 g.

Åldersrelaterat slitage. Monogramgravyr på undersidan på skaftet.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
31 jul 2018 14:12
600 SEK
31 jul 2018 14:06
550 SEK
31 jul 2018 12:06
500 SEK
31 jul 2018 12:06
455 SEK
31 jul 2018 9:10
450 SEK
31 jul 2018 6:06
400 SEK
30 jul 2018 16:18
350 SEK
24 jul 2018 15:58
300 SEK