Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

KAFFE OCH TESERVIS, flintgods, ca 59 delar, "Skåne", VDN, Rörstrand.

Motiv av skånska slott, 18 efterrättstallrikar, 18 djupa efterrättstallrikar, 10 tekoppar med fat, 12 kaffekopparmed fat, 1 möjlkkanna.

Smärre slitage. Nagg.

Klubbat pris
5 600
546
634
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
9 aug 2018 17:41
5 600 SEK
9
9 aug 2018 17:41
5 400 SEK
9 aug 2018 17:23
5 200 SEK
8
8 aug 2018 23:11
5 000 SEK
8 aug 2018 23:11
4 900 SEK
8
8 aug 2018 22:50
4 700 SEK
8 aug 2018 22:50
4 500 SEK
8
8 aug 2018 22:49
4 300 SEK
8 aug 2018 22:49
4 100 SEK
8
8 aug 2018 21:45
3 900 SEK
8 aug 2018 21:45
3 700 SEK
8 aug 2018 18:27
3 200 SEK
8 aug 2018 18:27
3 000 SEK
5 aug 2018 16:26
2 600 SEK
5 aug 2018 7:47
2 400 SEK
5 aug 2018 7:46
2 200 SEK
5 aug 2018 7:46
2 200 SEK
4 aug 2018 17:08
2 000 SEK
4 aug 2018 8:01
1 100 SEK
3 aug 2018 14:49
1 000 SEK
2 aug 2018 21:30
300 SEK