BESTICK, 48 delar, silver, "Chippendale", GAB, Stockholm, 1900-talets fjärde kvartal, 2156 gram.

Bestående av:
12 matskedar, längd 18 cm.
12 gafflar, längd 17,7 cm.
12 knivar, längd 20,3 cm.
12 kaffeskedar, längd 15 cm.

Slitage.

Klubbat pris
6 201
547
571
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 aug 2018 21:17
6 201 SEK
2 aug 2018 21:17
6 001 SEK
2 aug 2018 21:17
5 755 SEK
2 aug 2018 21:17
5 555 SEK
2 aug 2018 21:13
5 050 SEK
2 aug 2018 11:34
4 850 SEK
2 aug 2018 11:34
4 800 SEK
1 aug 2018 21:54
4 600 SEK
1 aug 2018 21:54
4 550 SEK
26 jul 2018 10:17
4 000 SEK
26 jul 2018 1:43
3 456 SEK
25 jul 2018 22:36
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

229. Andreas Eriksson, "Untitled", 2010.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK