BOCKBORD, 1900-talets senare del.

Furu. Längd 250 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
7 aug 2018 17:47
2 200 SEK
7 aug 2018 17:47
2 000 SEK
7 aug 2018 17:46
1 900 SEK
7 aug 2018 17:46
1 800 SEK
7 aug 2018 17:45
1 700 SEK
7 aug 2018 17:45
1 600 SEK
7 aug 2018 16:14
1 500 SEK
6 aug 2018 16:54
1 100 SEK
31 jul 2018 20:07
1 000 SEK