SKEDAR, 12 st, silver, mästarstämpel K.P., Gratchev, Sankt Petersburg 1898-1908.

Längd 18 cm. Total vikt cirka 601 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor. Gravyr.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (13 bud)
2 aug 2018 11:24
400 EUR
2 aug 2018 11:24
385 EUR
1 aug 2018 8:40
351 EUR
1 aug 2018 8:40
331 EUR
1 aug 2018 8:40
311 EUR
1 aug 2018 8:40
291 EUR
1 aug 2018 7:18
221 EUR
1 aug 2018 7:18
201 EUR
30 jul 2018 13:45
150 EUR
29 jul 2018 17:03
110 EUR
29 jul 2018 16:01
62 EUR
28 jul 2018 17:42
35 EUR
27 jul 2018 18:23
30 EUR