TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.

Grenformad stomme. Svartmålade med fernissade brädor. Sitthöjd 42 cm. Höjd 80 cm. Bredd 55 cm. Djup 62 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Färgbortfall. Repor.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 aug 2018 16:31
3 700 SEK
6 aug 2018 16:29
3 500 SEK
6 aug 2018 16:29
3 400 SEK
6 aug 2018 16:26
3 200 SEK
6 aug 2018 15:56
3 000 SEK
6 aug 2018 15:20
2 000 SEK
31 jul 2018 10:02
1 500 SEK