STOLAR, ett par, allmoge, Järvsö, tidigt 1900-tal

Målad furu. Kopplade ben. Sitthöjd 43 cm.

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Märken.

Klubbat pris
4 700
410
429
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 aug 2018 15:28
4 700 SEK
8
7 aug 2018 15:27
4 500 SEK
7 aug 2018 15:27
4 301 SEK
7 aug 2018 15:25
3 900 SEK
8
7 aug 2018 15:11
3 700 SEK
7 aug 2018 14:30
3 500 SEK
7 aug 2018 14:30
3 401 SEK
6 aug 2018 20:57
3 201 SEK
6 aug 2018 15:41
3 001 SEK
6 aug 2018 15:41
2 801 SEK
6 aug 2018 15:41
2 701 SEK
6 aug 2018 15:41
2 501 SEK
6 aug 2018 11:47
2 201 SEK
6 aug 2018 8:46
2 001 SEK
6 aug 2018 8:46
1 901 SEK
5 aug 2018 18:55
605 SEK
5 aug 2018 18:55
555 SEK
5 aug 2018 11:51
550 SEK
5 aug 2018 11:51
500 SEK
1 aug 2018 9:03
403 SEK
1 aug 2018 9:03
353 SEK
31 jul 2018 23:40
350 SEK
31 jul 2018 22:54
300 SEK