Barock

(Sverige)
Barock
(Sverige)

STOL, Barock, 1700-tal

Balusterformad ryggbricka. Svängda, kopplade ben. Sitthöjd 43 cm

Slitage. Lagningar. Förstärkning. Kompletterad.

Klubbat pris
7 800
688
718
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
8 aug 2018 13:34
7 800 SEK
8 aug 2018 13:34
7 600 SEK
8 aug 2018 13:33
7 400 SEK
8 aug 2018 13:33
7 200 SEK
8 aug 2018 13:33
7 000 SEK
8 aug 2018 13:33
6 800 SEK
8 aug 2018 13:32
6 400 SEK
8 aug 2018 13:32
6 200 SEK
8 aug 2018 13:32
5 700 SEK
8 aug 2018 13:32
5 500 SEK
8 aug 2018 12:55
4 400 SEK
8 aug 2018 12:55
4 200 SEK
8 aug 2018 6:16
3 700 SEK
8 aug 2018 6:16
3 500 SEK
3 aug 2018 10:59
1 660 SEK
3 aug 2018 10:59
1 560 SEK
3 aug 2018 7:18
1 100 SEK
3 aug 2018 7:18
1 000 SEK
3 aug 2018 7:18
938 SEK
3 aug 2018 7:18
888 SEK
2 aug 2018 17:42
750 SEK
2 aug 2018 17:42
700 SEK
2 aug 2018 13:45
600 SEK
2 aug 2018 10:09
550 SEK
2 aug 2018 10:09
500 SEK
1 aug 2018 19:32
400 SEK
1 aug 2018 19:32
350 SEK
1 aug 2018 19:12
300 SEK