ERIKA LAGERBIELKE, glasservisdelar, 38 st, "Intermezzo", Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Fyra champagneglas, tre rödvinsglas, sex cocktailglas, fyra whiskeyglas, sex konjakskupor, sex snapsglas, sex likörglas, tre tumblerglas.

Bruksskick. Två snapsglas med nagg.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 aug 2018 21:31
1 800 SEK
11 aug 2018 21:31
1 700 SEK
7 aug 2018 22:32
1 500 SEK
4 aug 2018 19:53
1 210 SEK
4 aug 2018 0:39
550 SEK
3 aug 2018 14:11
300 SEK