BOCKBORD, allmoge, Alfta, Hälsingland, 1800-tal.

Furu. Längd 220, bredd 105, höjd 76 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Torrsprickor.

Klubbat pris
22 500
1 962
2 053
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
10
8 aug 2018 21:11
22 500 SEK
8
8 aug 2018 21:11
22 000 SEK
8
8 aug 2018 21:11
21 500 SEK
10
8 aug 2018 21:11
20 500 SEK
8
8 aug 2018 21:11
19 503 SEK
10
8 aug 2018 21:11
19 003 SEK
10
8 aug 2018 21:11
18 500 SEK
8
8 aug 2018 21:11
18 000 SEK
8
8 aug 2018 21:11
17 502 SEK
10
8 aug 2018 21:11
17 002 SEK
8
8 aug 2018 21:10
16 501 SEK
10
8 aug 2018 21:10
16 001 SEK
8
8 aug 2018 21:10
14 501 SEK
10
8 aug 2018 21:10
14 001 SEK
8
8 aug 2018 21:10
12 500 SEK
9
8 aug 2018 21:10
12 000 SEK
8
8 aug 2018 21:10
11 500 SEK
9
8 aug 2018 21:10
11 000 SEK
8
8 aug 2018 21:09
10 500 SEK
9
8 aug 2018 21:09
10 000 SEK
8
8 aug 2018 21:07
9 200 SEK
8 aug 2018 21:07
9 000 SEK
8 aug 2018 15:42
8 000 SEK
8 aug 2018 14:52
8 000 SEK
5 aug 2018 0:29
7 200 SEK
5 aug 2018 0:29
7 000 SEK
3 aug 2018 14:56
6 200 SEK
3 aug 2018 0:39
6 000 SEK
1 aug 2018 22:38
400 SEK
1 aug 2018 16:39
350 SEK
1 aug 2018 15:09
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14