SKÅLAR, 4 st, lergods, Gefle, 1800-tal.

Invändigt glaserade i gult. Djupstämplade Gefle. Diameter 30-38 cm.

Slitage. Krackelyr. Sprickor. Skador.

Klubbat pris
2 644
231
241
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 aug 2018 20:47
2 644 SEK
8
8 aug 2018 20:47
2 444 SEK
8
8 aug 2018 8:42
2 000 SEK
8 aug 2018 8:42
1 900 SEK
8
8 aug 2018 1:22
1 750 SEK
8 aug 2018 1:22
1 650 SEK
8 aug 2018 0:25
1 600 SEK
8 aug 2018 0:25
1 500 SEK
7 aug 2018 9:40
1 400 SEK
7 aug 2018 7:03
1 300 SEK
7 aug 2018 7:03
1 250 SEK
6 aug 2018 11:45
1 110 SEK
6 aug 2018 11:45
1 010 SEK
4 aug 2018 23:36
800 SEK
4 aug 2018 23:36
750 SEK
4 aug 2018 16:07
720 SEK
4 aug 2018 16:07
670 SEK
4 aug 2018 16:06
650 SEK
4 aug 2018 16:06
600 SEK
4 aug 2018 15:40
550 SEK
3 aug 2018 21:40
500 SEK
3 aug 2018 21:40
455 SEK
3 aug 2018 0:27
405 SEK
3 aug 2018 0:27
355 SEK
2 aug 2018 6:38
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14