SERVIS, 14 delar, flintgods, Villeroy & Boch.

Sex fat, diameter 19 cm (två med smärre nagg).
En kaffekanna med lock, höjd med lock 16 cm.
En tekanna med lock, höjd med lock 19 cm.
Fyra koppar med fem fat (ett fat med spricka).
En mjölkkanna (nagg, glasyrbortfall)
En sockerskål.

Slitage, smärre nagg på fåtal samt en med spricka. Kracklyr.

Klubbat pris
508
45
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 aug 2018 8:04
508 SEK
8 aug 2018 8:04
501 SEK
2 aug 2018 19:00
458 SEK
2 aug 2018 19:00
408 SEK
2 aug 2018 19:00
400 SEK
2 aug 2018 19:00
350 SEK
2 aug 2018 0:39
300 SEK