VINKYLARE, mässing, 1900.

VINKYLARE, mässing, 1900.

Lejonmaskaroner. Graverad dekor. Höjd 27,5 cm.

Slitage. Bucklor. Anlupen.

Klubbat pris
130
1 473
136
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (15 bud)
8 aug 2018 17:08
130 EUR
8 aug 2018 14:16
120 EUR
8 aug 2018 14:16
110 EUR
8 aug 2018 6:35
100 EUR
8 aug 2018 6:35
95 EUR
8 aug 2018 0:33
87 EUR
8 aug 2018 0:33
82 EUR
8 aug 2018 0:33
80 EUR
8 aug 2018 0:33
75 EUR
6 aug 2018 19:52
55 EUR
5 aug 2018 19:18
50 EUR
5 aug 2018 19:18
45 EUR
2 aug 2018 8:48
40 EUR
1 aug 2018 23:12
35 EUR
1 aug 2018 15:54
30 EUR