BESTICK, 35 delar, rostfritt stål, "Blå Haj", Svend Siune för Georg Jensen, 1900-talets andra hälft.

Sex bordsskedar, sju bordsgafflar, sju bordsknivar, fyra dessertskedar, fem teskedar, två smörgåsgafflar samt fyra sillgafflar. Längd 12- 18,5 cm.

Bruksskick. Repor.

Klubbat pris
4 900
432
451
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 aug 2018 21:00
4 900 SEK
13 aug 2018 21:00
4 700 SEK
13 aug 2018 20:59
4 500 SEK
13 aug 2018 20:59
4 375 SEK
13 aug 2018 20:58
3 950 SEK
13 aug 2018 20:57
3 750 SEK
13 aug 2018 20:57
3 600 SEK
13 aug 2018 20:54
2 800 SEK
13 aug 2018 12:28
2 600 SEK
13 aug 2018 12:28
2 500 SEK
13 aug 2018 0:29
1 600 SEK
11 aug 2018 13:30
1 500 SEK
7 aug 2018 5:20
1 000 SEK
6 aug 2018 14:30
300 SEK