DÄCKSTOLAR, fyra stycken, 1900-talets andra hälft.

Bemålad trä och tygklädsel. Sitthöjd 26/26/30/30 cm.

Slitage, ommålade, repor, märken, missfärgningar på klädsel.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
12 aug 2018 19:08
1 500 SEK
8
12 aug 2018 19:08
1 400 SEK
12 aug 2018 19:08
1 300 SEK
8
12 aug 2018 19:08
1 200 SEK
12 aug 2018 19:04
1 100 SEK
12 aug 2018 16:50
1 000 SEK
12 aug 2018 13:58
950 SEK
12 aug 2018 8:13
900 SEK
11 aug 2018 22:12
850 SEK
11 aug 2018 22:12
800 SEK
11 aug 2018 22:12
800 SEK
11 aug 2018 22:12
750 SEK
11 aug 2018 22:12
700 SEK
11 aug 2018 22:12
650 SEK
11 aug 2018 22:12
600 SEK
8 aug 2018 10:51
550 SEK
8 aug 2018 10:51
500 SEK
7 aug 2018 23:27
450 SEK
7 aug 2018 23:27
400 SEK
5 aug 2018 20:47
300 SEK