TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.

Bord med rund marmorskiva på pelarfot järn. Ett par karmstolar i metall.
Bord, diameter 60 cm. Höjd 72 cm.
Stolar, sitthöjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Anlupen.

Klubbat pris
2 800
247
258
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
9
11 aug 2018 20:04
2 800 SEK
11 aug 2018 17:48
2 600 SEK
8
11 aug 2018 10:18
2 400 SEK
10 aug 2018 23:18
2 200 SEK
10 aug 2018 23:17
2 000 SEK
10 aug 2018 23:17
2 000 SEK
10 aug 2018 23:17
1 800 SEK
10 aug 2018 23:17
1 700 SEK
10 aug 2018 23:17
1 600 SEK
10 aug 2018 23:17
1 500 SEK
10 aug 2018 23:16
1 300 SEK
10 aug 2018 23:16
1 200 SEK
10 aug 2018 23:16
1 100 SEK
10 aug 2018 23:16
1 000 SEK
10 aug 2018 23:16
950 SEK
10 aug 2018 23:16
900 SEK
10 aug 2018 23:16
850 SEK
10 aug 2018 23:16
800 SEK
9 aug 2018 14:15
750 SEK
9 aug 2018 14:15
700 SEK
9 aug 2018 14:14
650 SEK
9 aug 2018 14:14
600 SEK
6 aug 2018 19:58
550 SEK
5 aug 2018 23:38
500 SEK
5 aug 2018 19:49
450 SEK
5 aug 2018 19:49
444 SEK
4 aug 2018 14:32
400 SEK
3 aug 2018 23:40
350 SEK
3 aug 2018 17:21
300 SEK