LJUSSTAKAR, ett par, mässing 1700-tal.

Kvadratisk fot med fyra kulfötter. Svarvat skaft. Höjd 12,5 cm.

Slitage. Fötter med äldre lagningar på ena ljusstaken

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 aug 2018 13:08
1 000 SEK
14 aug 2018 13:08
950 SEK
14 aug 2018 10:40
858 SEK
14 aug 2018 10:40
808 SEK
12 aug 2018 17:15
805 SEK
12 aug 2018 17:15
755 SEK
11 aug 2018 22:19
650 SEK
11 aug 2018 22:19
600 SEK
11 aug 2018 17:28
550 SEK
11 aug 2018 17:28
500 SEK
11 aug 2018 16:15
451 SEK
11 aug 2018 16:15
401 SEK
10 aug 2018 22:55
350 SEK
7 aug 2018 21:42
300 SEK