JACOB ÄNGMAN, bestickservisdelar, 48 st, silver, "Rosenholm", GAB, Eskilstuna, 1970.

23 smörgåsgafflar, 13 smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, tolv kaffeskedar. Längd 12- 16,5 cm. Vikt 1218 g.

Bruksskick. Repor.

Klubbat pris
3 701
327
341
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
14 aug 2018 17:32
3 701 SEK
14 aug 2018 17:31
3 501 SEK
14 aug 2018 17:31
3 400 SEK
14 aug 2018 16:24
3 200 SEK
14 aug 2018 16:02
3 000 SEK
14 aug 2018 15:16
2 811 SEK
14 aug 2018 15:16
2 611 SEK
14 aug 2018 14:13
2 201 SEK
14 aug 2018 14:12
2 001 SEK
14 aug 2018 14:11
2 000 SEK
14 aug 2018 14:11
1 900 SEK
13 aug 2018 23:19
1 800 SEK
13 aug 2018 23:19
1 700 SEK
13 aug 2018 19:33
1 600 SEK
13 aug 2018 19:32
1 500 SEK
13 aug 2018 19:32
1 400 SEK
12 aug 2018 20:20
1 300 SEK
11 aug 2018 20:58
1 200 SEK
11 aug 2018 16:18
1 100 SEK
10 aug 2018 14:49
1 000 SEK