BESTICK, 23 st, silver, "Uppsala", MGAB, Lidköping, 1970-tal.

Tolv kaffeskedar, tesked, tre bordsskedar, tre bordsgafflar, matgaffel, bordskniv med blad i rostfritt stål, två matknivar med blad i rostfritt stål. Längd 10- 20 cm. Total vikt 590 g.

Bruksskick. Något anlupna.

Klubbat pris
1 701
150
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
16 aug 2018 18:18
1 701 SEK
9
16 aug 2018 18:18
1 601 SEK
9
16 aug 2018 18:17
1 600 SEK
10
16 aug 2018 18:15
1 500 SEK
11
16 aug 2018 18:15
1 453 SEK
11
16 aug 2018 18:14
1 201 SEK
9
16 aug 2018 18:14
1 101 SEK
10
16 aug 2018 18:14
1 100 SEK
9
16 aug 2018 18:14
1 000 SEK
16 aug 2018 13:41
950 SEK
16 aug 2018 13:41
900 SEK
16 aug 2018 8:27
850 SEK
16 aug 2018 5:39
800 SEK
15 aug 2018 21:04
750 SEK
8
15 aug 2018 21:04
700 SEK
15 aug 2018 17:31
650 SEK
15 aug 2018 11:11
600 SEK
15 aug 2018 11:11
600 SEK
13 aug 2018 5:27
550 SEK
10 aug 2018 14:57
500 SEK
10 aug 2018 12:30
450 SEK
10 aug 2018 12:30
400 SEK
10 aug 2018 2:19
350 SEK
9 aug 2018 18:57
300 SEK