MOCCASERVIS, 9 delar, porslin, Royal Porzellan Bavaria KPM, 1900-talets andra hälft.

Förgylld dekor.
Koppar med fat, 6 par. Kanna, gräddkanna och sockerskål. Kannans höjd 20 cm. Kopparnas höjd 5,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (6 bud)
16 aug 2018 20:09
55 EUR
16 aug 2018 20:09
50 EUR
16 aug 2018 20:08
45 EUR
15 aug 2018 15:04
40 EUR
11 aug 2018 21:48
35 EUR
11 aug 2018 10:55
30 EUR