VINKANNA, silver och slipat glas, CG Hallberg, Stockholm, 1901.

Skärslipat glas. Höjd 23,5 cm.

Smärre slitage. Smärre nagg.

Klubbat pris
2 200
213
244
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
16 aug 2018 16:34
2 200 SEK
16 aug 2018 16:34
2 000 SEK
16 aug 2018 16:34
2 000 SEK
16 aug 2018 16:34
1 900 SEK
16 aug 2018 16:34
1 800 SEK
16 aug 2018 16:33
1 700 SEK
16 aug 2018 16:33
1 600 SEK
12 aug 2018 21:14
1 500 SEK
11 aug 2018 16:54
1 100 SEK
10 aug 2018 14:54
1 000 SEK
10 aug 2018 14:47
302 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13