Ulla Procopé

(Finland, 1921-1968)
Ulla Procopé
(Finland, 1921-1968)

ULLA PROCOPÉ, fat, porslin, "Valencia", signerat, Arabia, Finland, 1900-talets andra hälft.

Dekor i blått. Diameter 36 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
18 aug 2018 21:38
1 000 SEK
14 aug 2018 21:58
900 SEK
13 aug 2018 11:48
800 SEK
11 aug 2018 0:10
500 SEK