Ulla Procopé

(Finland, 1921-1968)
Ulla Procopé
(Finland, 1921-1968)

ULLA PROCOPÉ, FAT 'Valencia', porslin, signerad Arabia Finland.

Diameter 36 cm.

Smärre ytslitage. Obetydligt kantnagg.

Klubbat pris
80
906
83
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (8 bud)
15 aug 2018 18:41
80 EUR
15 aug 2018 18:40
75 EUR
15 aug 2018 18:40
75 EUR
11 aug 2018 16:54
70 EUR
11 aug 2018 16:54
65 EUR
11 aug 2018 4:33
60 EUR
11 aug 2018 4:33
55 EUR
10 aug 2018 17:08
30 EUR