Ulla Procopé

(Finland, 1921-1968)
Ulla Procopé
(Finland, 1921-1968)

ULLA PROCOPÉ, TERRIN OCH FAT 'Valencia', porslin, signerade Arabia Finland.

Terrinens diameter 24 cm, fatet 34 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
160
1 813
167
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (9 bud)
12 aug 2018 19:49
160 EUR
12 aug 2018 19:49
150 EUR
12 aug 2018 19:49
150 EUR
11 aug 2018 8:32
131 EUR
11 aug 2018 8:32
121 EUR
10 aug 2018 21:16
111 EUR
10 aug 2018 21:15
101 EUR
10 aug 2018 21:15
100 EUR
10 aug 2018 17:07
80 EUR