Ib Kofod Larsen

(Danmark, Född 1921)
Ib Kofod Larsen
(Danmark, Född 1921)

IB KOFOD LARSEN, matbord, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Skiva fanerad med teak. Två iläggsskivor à 43 cm vardera. Längd 150, bredd 89, höjd 73 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 500
399
417
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
20 aug 2018 14:35
4 500 SEK
20 aug 2018 14:35
4 300 SEK
20 aug 2018 14:34
4 100 SEK
8
20 aug 2018 14:34
3 900 SEK
20 aug 2018 14:34
3 800 SEK
20 aug 2018 14:32
3 700 SEK
8
20 aug 2018 14:32
3 500 SEK
8
20 aug 2018 14:27
3 200 SEK
20 aug 2018 14:26
3 000 SEK
8
20 aug 2018 14:26
3 000 SEK
20 aug 2018 9:33
2 800 SEK
20 aug 2018 9:33
2 600 SEK
20 aug 2018 6:40
2 400 SEK
17 aug 2018 17:42
2 200 SEK
16 aug 2018 17:10
2 000 SEK
16 aug 2018 16:44
1 200 SEK
14 aug 2018 11:45
1 100 SEK
13 aug 2018 22:59
1 000 SEK