ARTEDI, soffbord, Italien, 1970-tal.

På sockel av sten med glasskiva. Längd ca 110, djup 110, höjd 39 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
7 700
680
709
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
12
14 jul 2018 19:36
7 700 SEK
11
14 jul 2018 19:36
7 500 SEK
12
14 jul 2018 19:36
7 300 SEK
12
14 jul 2018 19:33
7 100 SEK
11
14 jul 2018 19:33
7 100 SEK
12
14 jul 2018 19:33
6 400 SEK
11
14 jul 2018 19:33
6 200 SEK
12
14 jul 2018 19:33
6 000 SEK
11
14 jul 2018 19:33
5 800 SEK
12
14 jul 2018 19:30
4 800 SEK
11
14 jul 2018 19:28
4 600 SEK
10
14 jul 2018 19:28
4 500 SEK
10
14 jul 2018 19:17
4 400 SEK
14 jul 2018 12:48
4 200 SEK
10
12 jul 2018 19:51
4 000 SEK
9
12 jul 2018 13:26
1 700 SEK
8
11 jul 2018 17:18
1 600 SEK
10 jul 2018 20:44
1 500 SEK
10 jul 2018 15:58
1 400 SEK
9 jul 2018 18:48
1 300 SEK
9 jul 2018 9:38
1 200 SEK
8 jul 2018 20:07
1 100 SEK
8 jul 2018 14:32
950 SEK
8 jul 2018 14:30
900 SEK
8 jul 2018 0:53
800 SEK
7 jul 2018 20:43
500 SEK