Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, ett par, 1900-talets slut.

Stomme av böjträ. Sits i rotting. Sitthöjd 47 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
14 aug 2018 15:18
2 400 SEK
14 aug 2018 15:18
2 200 SEK
14 aug 2018 10:55
2 000 SEK
14 aug 2018 10:51
1 900 SEK
14 aug 2018 7:41
1 800 SEK
14 aug 2018 7:39
1 750 SEK
14 aug 2018 7:39
1 600 SEK
14 aug 2018 7:39
1 500 SEK
14 aug 2018 7:32
1 100 SEK
14 aug 2018 7:30
1 000 SEK
14 aug 2018 7:30
1 000 SEK
14 aug 2018 7:30
950 SEK
14 aug 2018 7:30
900 SEK
13 aug 2018 22:11
850 SEK
13 aug 2018 22:11
800 SEK
13 aug 2018 22:10
750 SEK
13 aug 2018 22:10
700 SEK
13 aug 2018 19:02
650 SEK
13 aug 2018 16:19
600 SEK
13 aug 2018 16:19
550 SEK
13 aug 2018 16:19
500 SEK
13 aug 2018 13:06
450 SEK
9 aug 2018 22:01
400 SEK
9 aug 2018 15:04
350 SEK
7 aug 2018 23:26
300 SEK