1043369

NIELS GAMMELGAARD

4 st krokar, "Radie" IKEA, 1970-tal.

Plast. Bredd 10 cm, höjd 9 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Proveniens
Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V17

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)