BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Reglerbara konsoler. Tre glasshyllor. Längd 150 cm. Djup 36 cm. Höjd 110 cm.

Märken. Repor. Senare glasskivor med dålig passform.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
20 jul 2018 21:22
2 700 SEK
20 jul 2018 21:22
2 500 SEK
20 jul 2018 17:16
2 300 SEK
18 jul 2018 14:59
2 100 SEK
18 jul 2018 14:59
2 000 SEK
17 jul 2018 20:13
1 925 SEK
17 jul 2018 20:13
1 825 SEK
14 jul 2018 10:51
1 725 SEK
13 jul 2018 18:06
1 625 SEK
13 jul 2018 18:06
1 600 SEK
13 jul 2018 7:51
650 SEK
13 jul 2018 7:51
600 SEK
12 jul 2018 23:18
350 SEK
12 jul 2018 23:03
300 SEK