TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing med åtte kupor av frostat glas. Diameter 95. Höjd 70 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Obetydlig nagg. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
10 500
996
1 140
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 aug 2018 15:55
10 500 SEK
8 aug 2018 15:55
10 000 SEK
8 aug 2018 15:55
9 400 SEK
8 aug 2018 15:55
9 200 SEK
5 aug 2018 16:39
8 000 SEK
3 aug 2018 20:30
5 200 SEK
3 aug 2018 0:13
5 000 SEK
2 aug 2018 18:42
4 580 SEK
2 aug 2018 10:18
3 500 SEK
1 aug 2018 22:58
3 000 SEK
1 aug 2018 21:54
2 000 SEK
1 aug 2018 20:42
1 500 SEK