ANGEL PAZMINO, fåtöljer med fotpallar, ett par, INCO, El Salvador, 1960-tal.

Stomme av teak. Sits av svart skinn. Fåtöljerna sitthöjd 32, bredd 56, djup 65, höjd 74 cm. Fotpallar längd 55, bredd 51, höjd 40 cm.

Slitage. Repor. Märken. Sprint på en fotpall saknas. Vissa limfogar har släppt.

Klubbat pris
7 850
684
716
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 jul 2018 12:49
7 850 SEK
25 jul 2018 12:48
7 650 SEK
25 jul 2018 12:48
7 501 SEK
23 jul 2018 15:49
6 000 SEK
21 jul 2018 17:05
4 000 SEK
20 jul 2018 21:59
2 300 SEK
18 jul 2018 23:55
2 001 SEK
18 jul 2018 16:29
1 000 SEK