JEAN GILLON, karmstolar, ett par, 1960/70-tal.

Stomme av palisander. Sits och brunt skinn. Sitthöjd 45. Bredd 54,5. Djup 49. Höjd 68 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
6 000
523
547
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 jun 2018 12:16
6 000 SEK
22 jun 2018 23:44
4 000 SEK