HANS J WEGNER, taklampa, "The Pendant", Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad aluminium och kromad metall. Diameter ca 67 cm.

Ej funktionstestad. Slitage med repor och ställvis färgbortfall.

1 500
135
142
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
3 aug 2018 18:17
1 500 SEK
3 aug 2018 8:11
1 000 SEK
2 aug 2018 21:40
850 SEK
2 aug 2018 19:09
800 SEK
1 aug 2018 6:36
655 SEK
31 jul 2018 23:28
600 SEK
28 jul 2018 13:53
300 SEK