MATS THESELIUS, fåtölj, "Aluminium", Källemo, modell formgiven 1990.

Klädd med mattborstad aluminium. Naturfärgat läder. List i bok. Sitsdjup ca 50 cm, sitshöjd ca 48 cm.

Slitage. Några repor. Mindre fläckar.

Klubbat pris
21 000
1 831
1 916
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
7 aug 2018 10:15
21 000 SEK
11
7 aug 2018 10:15
20 000 SEK
8
2 aug 2018 13:47
19 500 SEK
10
2 aug 2018 13:47
19 000 SEK
10
1 aug 2018 22:58
17 500 SEK
8
1 aug 2018 22:58
17 000 SEK
8
1 aug 2018 21:09
16 500 SEK
9
1 aug 2018 20:14
16 000 SEK
8
1 aug 2018 17:03
15 000 SEK
1 aug 2018 16:03
14 500 SEK
8
1 aug 2018 13:38
14 000 SEK
1 aug 2018 9:41
12 500 SEK
8
31 jul 2018 23:14
12 000 SEK
31 jul 2018 19:53
10 000 SEK
31 jul 2018 17:45
4 844 SEK
31 jul 2018 16:41
4 644 SEK
31 jul 2018 16:19
4 444 SEK
31 jul 2018 16:11
3 600 SEK
31 jul 2018 14:48
3 400 SEK
31 jul 2018 14:35
3 200 SEK
31 jul 2018 13:17
3 000 SEK