FÅTÖLJER, ett par, Viskadalens Möbelindustri, 1970-tal.

Kromad stålrörstomme. Avtagbar stoppad dyna med randig textilklädsel. Bredd ca 70 cm, längd ca 69 cm, total höjd 73 cm, sitthöjd ca 37 cm.

Slitage. Ihophäftad klädsel på dynors baksidor. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 405
124
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
9 jul 2018 13:50
1 405 SEK
9 jul 2018 13:50
1 310 SEK
9 jul 2018 13:49
1 305 SEK
9 jul 2018 13:48
1 205 SEK
9 jul 2018 13:48
1 110 SEK
9 jul 2018 13:47
1 105 SEK
9 jul 2018 13:47
1 005 SEK
9 jul 2018 13:47
1 001 SEK
9 jul 2018 13:47
951 SEK
9 jul 2018 13:47
901 SEK
9 jul 2018 13:46
851 SEK
9 jul 2018 13:45
801 SEK
9 jul 2018 13:45
800 SEK
9 jul 2018 13:42
750 SEK
9 jul 2018 13:41
700 SEK
9 jul 2018 13:41
650 SEK
9 jul 2018 13:41
600 SEK
9 jul 2018 13:38
550 SEK
9 jul 2018 13:38
500 SEK
9 jul 2018 12:17
450 SEK
9 jul 2018 12:17
400 SEK
9 jul 2018 12:17
400 SEK
7 jul 2018 12:39
350 SEK
6 jul 2018 12:00
300 SEK