SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.

Fanerat med teak. Delvis svartmålat. Ben av metall. Två skjutbara skåpdörrar samt fem lådor. Längd 191 cm, bredd 44 cm, höjd 66 cm.

Bruksskick. Senare målning och ben. Smärre avslag.

Klubbat pris
2 900
253
265
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
28 jul 2018 12:57
2 900 SEK
8
28 jul 2018 12:57
2 800 SEK
28 jul 2018 12:57
2 600 SEK
28 jul 2018 12:56
2 400 SEK
28 jul 2018 12:55
2 200 SEK
28 jul 2018 12:55
2 000 SEK
28 jul 2018 12:55
1 900 SEK
28 jul 2018 12:55
1 800 SEK
28 jul 2018 12:15
1 700 SEK
28 jul 2018 12:14
1 600 SEK
28 jul 2018 12:14
1 500 SEK
28 jul 2018 9:57
750 SEK
28 jul 2018 9:57
700 SEK
28 jul 2018 6:59
650 SEK
28 jul 2018 6:59
600 SEK
27 jul 2018 14:03
400 SEK
27 jul 2018 11:16
350 SEK
24 jul 2018 9:21
300 SEK