SVANTE SKOGH, soffa, 1900-talets tredje kvartal.

Ek. Sadelgjord av läder. Längd

Bruksskick. Sprickor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
5 650
536
613
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jul 2018 22:12
5 650 SEK
11 jul 2018 22:12
5 450 SEK
11 jul 2018 22:08
5 200 SEK
11 jul 2018 22:07
5 000 SEK
10 jul 2018 20:26
2 200 SEK
10 jul 2018 20:26
2 000 SEK
9 jul 2018 0:50
1 500 SEK
8 jul 2018 21:36
450 SEK
2 jul 2018 20:49
300 SEK