KARMSTOLAR, ett par, Thonettyp, 1900-talets andra hälft.

Brunsvartlackerade med sits och rygg i rotting. Sitthöjd c:a 46 cm. Karmarnas höjd c:a 68 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt med fördjupningar i träet. Färgbortfall, skrapmärken.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 jul 2018 13:21
2 200 SEK
25 jul 2018 13:21
2 000 SEK
25 jul 2018 13:16
1 600 SEK
25 jul 2018 13:16
1 500 SEK
25 jul 2018 13:16
1 500 SEK
24 jul 2018 18:34
1 100 SEK
24 jul 2018 18:34
1 000 SEK
24 jul 2018 18:34
950 SEK
24 jul 2018 18:34
900 SEK
23 jul 2018 22:13
850 SEK
23 jul 2018 22:13
800 SEK
23 jul 2018 22:13
750 SEK
23 jul 2018 22:13
700 SEK
23 jul 2018 21:52
650 SEK
20 jul 2018 9:43
600 SEK
20 jul 2018 9:43
450 SEK
20 jul 2018 9:43
400 SEK
19 jul 2018 23:17
350 SEK
18 jul 2018 19:37
300 SEK