FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Örebro, 1960/1970-tal.

Bockformat underrede i betsat lövträ, skivan i slipat tonat glas, längd 134, bredd 95, höjd ca 52 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Mindre nagg

Klubbat pris
2 600
231
241
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
23 jul 2018 22:10
2 600 SEK
23 jul 2018 22:10
2 500 SEK
23 jul 2018 22:10
2 400 SEK
23 jul 2018 22:09
2 200 SEK
23 jul 2018 22:09
2 000 SEK
23 jul 2018 22:09
2 000 SEK
23 jul 2018 22:09
1 900 SEK
23 jul 2018 22:09
1 800 SEK
23 jul 2018 22:08
1 700 SEK
23 jul 2018 22:08
1 600 SEK
23 jul 2018 22:00
1 500 SEK
23 jul 2018 16:03
1 200 SEK
20 jul 2018 15:42
1 000 SEK
16 jul 2018 21:24
500 SEK
16 jul 2018 20:18
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13