TAKLAMPA, Tector, Italien, 2000-tal.

Metall och glas. Diameter 75. höjd 140 cm.

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 jul 2018 21:43
3 400 SEK
18 jul 2018 21:43
3 200 SEK
18 jul 2018 21:43
3 100 SEK
18 jul 2018 21:42
2 800 SEK
18 jul 2018 21:42
2 600 SEK
18 jul 2018 21:42
2 200 SEK
18 jul 2018 21:42
2 000 SEK
18 jul 2018 21:41
1 700 SEK
18 jul 2018 21:41
1 600 SEK
18 jul 2018 20:17
1 100 SEK
14 jul 2018 9:51
1 000 SEK