Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Höjd exklusive skärm och lampsockel 22 cm.

Ej funktionstestad. Repor.

Klubbat pris
800
76
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 jul 2018 13:10
800 SEK
20 jul 2018 13:10
750 SEK
20 jul 2018 13:10
716 SEK
19 jul 2018 19:31
666 SEK
19 jul 2018 19:31
616 SEK
19 jul 2018 7:18
500 SEK
19 jul 2018 7:18
450 SEK
19 jul 2018 7:18
400 SEK
19 jul 2018 7:18
350 SEK
15 jul 2018 7:38
300 SEK