MATTA, slätväv, ca 195 x 137,5 cm, signerad LM. Möjligen Sverige.

Randmönstrad i olika bruna, grå och vita nyanser.

Något slitage och smutsig, fläckar. Långsidorna med obetydliga skador, ställvis skadade fransar, några saknas.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
23 jul 2018 13:49
350 SEK
17 jul 2018 18:51
300 SEK