GIO PONTI & LIO CARMINATI, korgstol, Bonacina, Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme i rotting och bambu. Sitthöjd ca 40, total höjd ca 128 cm.

Smärre slitage och skador. Blekt.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 jul 2018 23:00
3 800 SEK
5 jul 2018 23:00
3 600 SEK
5 jul 2018 23:00
3 600 SEK
5 jul 2018 8:32
3 400 SEK
5 jul 2018 8:13
3 200 SEK
1 jul 2018 7:57
3 000 SEK
30 jun 2018 18:00
1 200 SEK
30 jun 2018 12:06
300 SEK